Najwyższe standardy jakości

Głównym kryterium firmy FROSTICO Chłodnia Warka jest najwyższa jakość produktów. W tym celu prowadzimy stałą modernizację, korzystamy z nowoczesnych linii produkcyjnych oraz mamy wielostopniowe kontrole  w etapach produkcyjnych. Ponadto  współpracujemy także z dostawcami , których surowce odpowiadają najwyżej jakości.

 

Nasze produkty spełniają wymagania międzynarodowych norm ISO 22000 i BRC 7, co pozwala nam konsekwentnie dostarczać konsumentom produkty,  spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Jesteśmy dumni, że wysoka jakość naszych produktów została potwierdzona przez DQS Polska Sp z o.o., który przyznał FROSTICO Chłodnia Warka S.A. certyfikat systemu ISO 22000 i BRC.Dział sprzedaży

Współpracujemy z Polskimi firmami oraz z korporacjami międzynarodowymi. Wśród naszych klientów są wiodący producenci nabiału, mięsa jak też ryb. Jesteśmy elastyczni na potrzeby wszystkich klientów. Nasze produkty są najwyższej jakości, która jest tworzona z najlepszych surowców, ale także jest związana z doświadczeniem i wiedzą naszych pracowników.

 

Mianowicie połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala Nam oferować produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości.